INFORMACE K MOMENTÁLNÍ SITUACI

Z důvodu nařízení vlády o nouzovém stavu a opatření, které vydal FAČR se ruší veškerá fotbalová utkání, tréninky a případná další setkání ve větším počtu osob v rámci sedlnického fotbalu a to do odvolání. V případě, že své děti pustíte ven a ony budou hrát fotbal či provozovat jakoukoliv jinou činnost v rámci sportovního areálu v Sedlnicích, nenese TJ Sokol Sedlnice, z. s. jakožto spolek žádnou odpovědnost za případnou zdravotní újmu.

Soustředění mládeže bylo z důvodu obav o zdraví všech jedinců zrušeno. Na základě vyúčtování, které v nejbližších dnech obdržíme z areálu RS Vítkovice, přepočítáme náklady s tím spojené a poté Vám zbylé peníze vrátíme s potvrzením o zaplacení soustředění pro zdravotní pojišťovny či jiné organizace. Způsob vrácení Vám sdělíme v nejbližších dnech na základě případných další opatření.

Členské příspěvky se budou pro letošní rok platit elektronicky prostřednictvím bankovního převodu na účet spolku. Do zprávy pro příjemce zadejte jméno a příjmení osoby. Číslo účtu: 165532371/0300. Člen, který se účastní soutěžních utkání, částka 600,- Kč, ostatní 250,-Kč.

TERMÍN PLATEB 31.3.2020.

Děkujeme za pochopení!

Situace není lehká, ale plněním nařízení a dodržováním opatření se všichni opět vrátíme k tomu, co máme rádi.

V případě dotazů nás kontaktujte na těchto telefonních číslech 775 345 508 nebo 732 534 981, případně email: info@fotbalsedlnice.cz

Děkuji Michal Pavelka